Kontaktní údaje

TEUPEN,s.r.o.
IČ: 61248495
Ing. Pavel Štrunc
Dvorecká 804/41
140 00 Praha

Pagliero-Multitel

Vítáme Vás na stránkách Italské firmy Pagliero, jež je přední evropskou společností působící na poli výroby pracovní plošin na různorodých platformách.

Pagliero - Multitel má vlastní vývojové středisko, konstrukci a výrobu, kde vznikají maximálně kvalitní, bezpečné a technologicky špičkové stroje.
Kvalita materiálu je na nejvyšší úrovni. Také softvérové zázemí je na špičkové úrovni, které slouží k vytváření návrhů designů a k vývoji nových, moderních technologií. Společnost Pagliero - Multitel používá vlastní technologie mechanizace.

Pagliero-Multitel

Technologická novinka na evropském trhu!!! MULTITEL MX 130

Pagliero-Multitel

Tato pracovní plošina na automobilovém podvozku Nissan do 3500 kg, je jedinečným projektem firmy Pagliero - Multitel. Pracovní výška 13,00 m a stranový dosah 6,5 m při absenci stabilizátorů dělají z tohoto stroje jedinečnou, technologickou špičku ve svém oboru.

Pagliero - Multitel vyvinula tuto pracovní plošinu hlavně pro zákazníky z oborů, které jsou náročné na čas tak i rozlehlost prostoru ve kterém se pracovní výkon provádí.

Pagliero-Multitel Pagliero-Multitel

Díky absenci stabilizátorů, odizolovanému pracovnímu koši a při nízké hmotnosti je tento stroj dokonalým pomocníkem při opravách a revizích veřejného osvětlení, světelné signalizace, silničních tunelů aj.

Pagliero-Multitel Pagliero-Multitel Pagliero-Multitel Pagliero-Multitel Pagliero-Multitel Pagliero-Multitel

Pagliero-Multitel je schopna zkompletovat stroj dle přání zákazníka a dodat po Evropě v horizontu 1 - 3 měsíců. Toto jsou termíny které dělají z této firmy (společně s kvalitou)jednoho z hlavních hráčů na evropském trhu s pracovními plošinami.